Актуелни Новости

Нашите брендови се возбудливи, технолошки напредни и секогаш интересни.

ŠKODA ENYAQ IV

ŠKODA го претстави многу очекуваниот, целосно електричен SUV, ENYAQ iV. Новиот модел нуди голем досег и огромен избор на практични функционални карактеристики кои одговараат на потребите на секој клиент.

Прочитајте повеќе »